Manna ABC állás
BOLTI ELADÓ

A legnagyobb szakmai kihívás ebben a munkakörben az, hogy vásárlóink igényesebbek az átlag élelmiszerbolti vásárlóknál, ami a polckép kialakításában és a velük való bánásmódban is meg kell, hogy nyilvánuljon.

Feladatok:
  • a vásárlók maximálisan segítőkész és udvarias kiszolgálása,
  • a áruk kihelyezése és feltöltése az üzletekben, az értékesítések számának növelése a vevői elégedettség elérésével,
  • gyors és pontos pénztári munka,
  • árufeltöltés és göngyölegek kezelése,
  • leltárak pontos, precíz végrehajtása.
Elvárások:
Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe viszont hosszú távú biztos szakmai karriert és családias, baráti hangulatú cégkultúrát tudunk nyújtani.
  • középfokú végzettség (OKJ-s kereskedelmi végzettség komoly előnyt jelent),
  • 1-3 év eladói tapasztalat, DE  pályakezdőként is várunk, ha nyitott vagy a kereskedelem felé.
Amit kínálunk:
  • 3 műszakos, de személyre szabható beosztású munkarend,
  • 185.000 Ft/hó nettó kezdőbér (átlag 200 ledolgozott munkaórával számolva),
  • 6 hét után automatikus béremelés, így rövid időn belül elérhető a 200.000 Ft/hó nettó, de van olyan munkatársunk, aki ennél jóval többet keres a ledolgozott munkaórák révén,
  • 6 hónap után újabb automatikus béremelés,
  • budapesti és vidéki bérlettámogatás (BKK, MÁV, Volán),
  • éjszakai pótlék (+40%), vasárnapi pótlék (+300 Ft-os órabér) és ünnepnapi pótlék (+500 Ft-os órabér),
  • díjmentes orvosi alkalmassági vizsgálat,
  • 3 hónap után lojalitás bónusz (egyszeri 30.000 Ft-os juttatás),
  • családias légkör (mivel kis alapterületűek az üzleteink, kb. 10-12 fős egy bolti csapat),
  • azonnali kezdés,
  • 8 órás bejelentett munkaviszony,
  • előrelépési lehetőség vezetői munkakörbe.
Munkaidő: főállás, 3 műszakban
Munkába állás kezdete: azonnal