Manna ABC állás
BOLTI ELADÓ

Regisztrálj adatbázisunkba, hogy az elsők között értesülj az újonnan megnyíló álláslehetőségekről!

A regisztrációt egy rövid önéletrajzzal tudod megtenni, melyet küldj el a boltielado@hr.mannaabc.hu email címre. Önéletrajzod mindenképpen KÜLÖN dokumentum legyen, és tartalmazza az alábbiakat:

  • Neved
  • E-mail címed
  • Telefonszámok
  • Születési dátumod
  • Legmagasabb iskolai végzettséged
  • Legutóbbi és legfontosabb munkatapasztalataid

Köszönjük!

Néhány hónap kasszázási és/vagy árufeltöltési tapasztalattal már sikeres pályázó lehetsz.

Feladatok:
  • a vásárlók maximálisan segítőkész és udvarias kiszolgálása,
  • a áruk kihelyezése és feltöltése az üzletekben, az értékesítések számának növelése a vevői elégedettség elérésével,
  • gyors és pontos pénztári munka,
  • árufeltöltés és göngyölegek kezelése,
  • leltárak pontos, precíz végrehajtása.
Elvárások:
Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe viszont hosszú távú biztos szakmai karriert és családias, baráti hangulatú cégkultúrát tudunk nyújtani.
  • középfokú végzettség (OKJ-s kereskedelmi végzettség komoly előnyt jelent),
  • 1-3 év eladói tapasztalat, DE  pályakezdőként is várunk, ha nyitott vagy a kereskedelem felé.
Amit nálunk találsz:
  • 3 műszakos munkarend (délelőtt, délután, éjszaka).
  • Hétköznap 8 órás műszakok, hétvégén és ünnepnapokon 12 órás műszakok. Heti beosztás.
  • Kasszázás (álló kasszában), árufeltöltési feladatok (frissáru, szárazáru).
  • 210.000 Ft-os átlagos KEZDŐBÉR a betanulási időszakra, ezt követően AUTOMATIKUS BÉREMELÉS. Egy éven belül háromszor .
  • Budapest és vidéki bérlettámogatás 70% (BKK, MÁV, Volán).
  • Éjszakai, vasárnapi és ünnepnapi pótlék.
  • Barátságos, családias légkör, jófej kollégák (mivel kis alapterületűek az üzleteink, kb. 10-12 fős egy bolti csapat).
  • Ambíció és rátermettség esetén előrelépési lehetőség vezetői munkakörbe.
  • Gyors kiválasztás, sikeres interjú esetén azonnali munkakezdés (munkatársunk 1-3 munkanapon belül igyekszik felkeresni).
Munkaidő: főállás, 3 műszakban
Munkába állás kezdete: jelenleg nincs betöltendő eladó-pénztáros pozíciónk.

Bolti eladó állás