Bolti eladó, pénztáros munkakör

A legnagyobb szakmai kihívás ebben a munkakörben az, hogy vásárlóink igényesebbek az átlag élelmiszerbolti vásárlóknál, ami mind a polckép megjelenésében, mind a Velük való bánásmódban meg kell, hogy nyilvánuljon.  Pontosan ez az oka annak, hogy mikor hozzánk érkezel egyből Csapattagként kezelünk, így lehetőséged nyílik gyorsan átlátni minden folyamatot!

Ha Velünk szeretnél dolgozni örülnénk, ha:

  • a kereskedelmet szeretnéd,
  • csapattagként viselkednél, hisz mi ezért vagyunk erősek,
  • nyitott lennél a tanulásra: a Manna ABC boltjaiban teljesen más dolgozni, mint máshol.

Természetesen a kereskedelmi tapasztalat és végzettség itt is nagy előnyt jelent, de ne csüggedj, ha még nem tettél próbát, segítünk megtanulni, hogy működik ez a világ!

A napi munkavégzés során számunkra a legfontosabb, hogy a Vásárlóink azt kapják, amit elvárnak a Manna ABC-től. Ebben nagy szereped van mivel 3 műszakos munkarendben az:

  • áruk megfelelő kihelyezése, feltöltése,
  • pénztári feladatok ellátása,
  • a bolt folyamatos tisztán tartása,

mind-mind a napi rutin részét képzik, s a Csapattal közösen dolgoztok azért, hogy ez megvalósulhasson.

Amit nyújtunk:

  • fix, 8 órás, bejelentett, főállású alkalmazotti munka ,

  • fix órabér, éjszakai / hétvégi / ünnepnapi műszakpótlékok, BKV bérlet költség térítés, vidéki utazási költség térítés,

  • Karrierépítési lehetőség. Ha ügyes vagy, eladóból lehetsz először műszakvezető, majd akár boltvezető is!

  • fiatalos cégvezetés, humánus emberi hozzáállás.

A fizetésed határait Te szabod meg attól függően milyen műszakpótlékokkal egészíted ki, de biztosíthatunk, hogy átlagosan 170 - 200.000 Ft alatt nem fogsz keresni, ha vállalod a fentieket.

Nyomd meg a jelentkezés gombot, küldd el hozzánk elérhetőségeidet (Név + telefonszám), és mi garantáltan felkeresünk 2 munkanapon belül. Légy a Manna ABC Csapatának tagja, dolgozz Velünk, építsük együtt a karriered.

Munkavégzés helye: Üzleteink a belvárosban, illetve tömegközlekedéssel jól megközelíthető helyeken találhatók. Itt megnézheted:

Munkába állás kezdete: Azonnal

Elfogadom az adatvédelmi szabályzatot.